Αρχική σελίδα Στοιχεία επικοινωνίας RSS feed Βρείτε μας στο Facebook

Υποψήφιοι

Εκλογική Περιφέρεια Ανθεμίων

Αντωνιάδης Χαράλαμπος του Κυριάκου

Αντωνιάδης Χαράλαμπος του Κυριάκου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κακουλίδης Δημήτριος του Ηλία

Κακουλίδης Δημήτριος του Ηλία
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κυριακίδης Δημήτριος του Θεοχάρη

Κυριακίδης Δημήτριος του Θεοχάρη
Αγρότης
Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αναστάσιου

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αναστάσιου
Σ. Αστυνομικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπαθεοδώρου Γεώργιος του Χρήστου   εκλέγεται

Παπαθεοδώρου Γεώργιος του Χρήστου εκλέγεται
Επιχειρηματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπακωνσταντίνου Μαρία του Νικολάου

Παπακωνσταντίνου Μαρία του Νικολάου
Ιδιωτική Υπάλληλος
Παπαντωνίου Αθανάσιος του Δημητρίου

Παπαντωνίου Αθανάσιος του Δημητρίου
Συνδικαλιστής ΕΝ.ΚΛΩ.
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παρθενόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου  εκλέγεται

Παρθενόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου εκλέγεται
Πολιτικός Μηχανικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σεμερτζίδης Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους

Σεμερτζίδης Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος του Θωμά

Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος του Θωμά
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σταυρίδου - Κερεμίδου Σοφία του Κωνσταντίνου

Σταυρίδου - Κερεμίδου Σοφία του Κωνσταντίνου
Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Στογιάννης Χρήστος του Δημητρίου

Στογιάννης Χρήστος του Δημητρίου
Εκπαιδευτικός

Εκλογική Περιφέρεια Ειρηνούπολης

Κελεσίδης Ιωάννης του Παύλου    - εκλέγεται

Κελεσίδης Ιωάννης του Παύλου - εκλέγεται
Διευθυντικό Στέλεχος Ανώνυμης Εταιρίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Λιουτάκη Βασιλική του Σταύρου

Λιουτάκη Βασιλική του Σταύρου
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπαϊωάννου Δημήτριος του Βασίλειου εκλέγεται

Παπαϊωάννου Δημήτριος του Βασίλειου εκλέγεται
Εκπαιδευτικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πουτκάρη - Τόσκα Αναστασία του Αθανάσιου

Πουτκάρη - Τόσκα Αναστασία του Αθανάσιου
Εργάτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Χατζηκωνσταντίνου Ιωάννης του Ιορδάνη

Χατζηκωνσταντίνου Ιωάννης του Ιορδάνη
Ελεύθερος Επαγγελματίας
Χριστοφορίδης Χρήστος του Κυριάκου

Χριστοφορίδης Χρήστος του Κυριάκου
Αυτοκινητιστής
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νάουσας

Αναγνώστης (Αναγνώστου) Νικόλαος του Αντωνίου

Αναγνώστης (Αναγνώστου) Νικόλαος του Αντωνίου
Ταχυδρομικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Ανδριτσοπούλου - Σταμούλη Δήμητρα (Ρούλα) του Αντωνίου

Ανδριτσοπούλου - Σταμούλη Δήμητρα (Ρούλα) του Αντωνίου
Νοσηλεύτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Αποστόλου Απόστολος του Πέτρου

Αποστόλου Απόστολος του Πέτρου
Δικηγόρος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Γεωργίτση-Σκαπέρδα Μαρία του Κωνσταντίνου

Γεωργίτση-Σκαπέρδα Μαρία του Κωνσταντίνου
Αγρότισσα
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Γκέρου - Τζάκη Φανή του Νικολάου

Γκέρου - Τζάκη Φανή του Νικολάου
Λογίστρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Ήλκου- Τσιώτη Θωμαή του Κωνσταντίνου

Ήλκου- Τσιώτη Θωμαή του Κωνσταντίνου
Καθηγήτρια Μουσικής-Πιανίστα
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Καλπαξίδου  Σοφία του Χαραλάμπους

Καλπαξίδου Σοφία του Χαραλάμπους
Λογίστρια- Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Καντζίκη-Πατρώνα Αικατερίνη του Δημητρίου

Καντζίκη-Πατρώνα Αικατερίνη του Δημητρίου
Λογίστρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Καρυδάς Παναγιώτης του Χρήστου

Καρυδάς Παναγιώτης του Χρήστου
Αναλυτής Πληροφοριακών Συστημάτων
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κεσίδης Χριστόφορος του Αλέξιου

Κεσίδης Χριστόφορος του Αλέξιου
Εργολάβος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μαλάκη - Δελητζάκη Αθηνά του Ιωάννη

Μαλάκη - Δελητζάκη Αθηνά του Ιωάννη
Οικιακά
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μήττας  Ευστράτιος του Δημητρίου

Μήττας Ευστράτιος του Δημητρίου
Επιχειρηματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μούλιας  Γεώργιος του Θωμά

Μούλιας Γεώργιος του Θωμά
Σ. Συνεταιριστικός Υπάλληλος
Μωυσιάδης  Χρήστος του Αναστάσιου

Μωυσιάδης Χρήστος του Αναστάσιου
Οικοδομικές Εργασίες
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπαδόπουλος Σωτήριος του Ηλία

Παπαδόπουλος Σωτήριος του Ηλία
Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παρούτη - Κουτσογιάννη Σουλτάνα (Τάνια) του Δημητρίου

Παρούτη - Κουτσογιάννη Σουλτάνα (Τάνια) του Δημητρίου
Μηχανικός Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πάτσος Γεώργιος του Αθανάσιου

Πάτσος Γεώργιος του Αθανάσιου
Έμπορος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πέιος Γεώργιος του Αθανάσιου

Πέιος Γεώργιος του Αθανάσιου
Έμπορος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πέογλου Γεώργιος του Σάββα

Πέογλου Γεώργιος του Σάββα
Εργάτης-Συνδικαλιστής
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σαλονικιάς  Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Σαλονικιάς Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σαρηγιάννης Χρήστος του Ιωάννη

Σαρηγιάννης Χρήστος του Ιωάννη
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σιάτρης  Νικόλαος του Νικηφόρου

Σιάτρης Νικόλαος του Νικηφόρου
Υπάλληλος ΤΕΒΕ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τάνος  Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Τάνος Αντώνιος του Κωνσταντίνου
Οικοδόμος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τεληγιαννίδης Θεόφιλος του Δημητρίου  εκλέγεται

Τεληγιαννίδης Θεόφιλος του Δημητρίου εκλέγεται
Συνεταιριστικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τόσιος Πέτρος του Στέργιου

Τόσιος Πέτρος του Στέργιου
Δημοσιογράφος-Πολιτικός Συντάκτης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τσιοχάρης  Κωνσταντίνος του Θεοχάρη

Τσιοχάρης Κωνσταντίνος του Θεοχάρη
Καθηγητής
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τσιχλακίδου-Σπαθάκη Σοφία του Παναγιώτη

Τσιχλακίδου-Σπαθάκη Σοφία του Παναγιώτη
Φιλόλογος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τύπος Δημήτριος του Γεωργίου

Τύπος Δημήτριος του Γεωργίου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Υφαντίδης Αχιλλεύς του Γρηγόριου   εκλέγεται

Υφαντίδης Αχιλλεύς του Γρηγόριου εκλέγεται
Ψυχολόγος- Πολιτικός Επιστήμων
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Φίτου Παύλος του Ιωάννη

Φίτου Παύλος του Ιωάννη
Συνταξιούχος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Φουντούλης Γεώργιος του Σταύρου  εκλέγεται

Φουντούλης Γεώργιος του Σταύρου εκλέγεται
Αμπελουργός-Αποσταγματοποιός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Φωτιάδης  Φώτιος του Παύλου

Φωτιάδης Φώτιος του Παύλου
Αρχιτέκτων Μηχανικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Δημοτική Κοινότητα Κοπανού

Κωστελίδης Χρήστος του Νικολάου

Κωστελίδης Χρήστος του Νικολάου
Εκπαιδευτικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κωστελίδου Μαρία του Βασίλειου  εκλέγεται

Κωστελίδου Μαρία του Βασίλειου εκλέγεται
Τεχνολόγος Γεωπονίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπασταύρος Γεώργιος του Χρήστου

Παπασταύρος Γεώργιος του Χρήστου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σαζακλή Ελένη του Βασίλειου

Σαζακλή Ελένη του Βασίλειου
Νοσηλεύτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τρύφων Ευθύμιος του Ευάγγελου

Τρύφων Ευθύμιος του Ευάγγελου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Χαραλαμπίδης Πέτρος του Γεωργίου

Χαραλαμπίδης Πέτρος του Γεωργίου
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Δημοτική Κοινότητα Νάουσας

Γκέτσος Θωμάς (Μάκης) του Γρηγόριου

Γκέτσος Θωμάς (Μάκης) του Γρηγόριου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Δεληχρήστου Χρήστος του Σταύρου

Δεληχρήστου Χρήστος του Σταύρου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κοντοζής Δημήτριος (Μπούλης) του Κωνσταντίνου  εκλέγεται

Κοντοζής Δημήτριος (Μπούλης) του Κωνσταντίνου εκλέγεται
Προπονητής-Κομισάριος Μπάσκετ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μπαλτατζίδου - Μπαξεβάνου Μαρία του Παύλου

Μπαλτατζίδου - Μπαξεβάνου Μαρία του Παύλου
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μπράτση Γεωργία του Κωνσταντίνου

Μπράτση Γεωργία του Κωνσταντίνου
Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπακωνσταντίνου (Μικροπούλου) Ευαγγελία του Αθανασίου

Παπακωνσταντίνου (Μικροπούλου) Ευαγγελία του Αθανασίου
Μαθηματικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παρδάλη Ευτυχία του Νικηφόρου

Παρδάλη Ευτυχία του Νικηφόρου
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σιάγκος Γεώργιος του Ιωάννη  εκλέγεται

Σιάγκος Γεώργιος του Ιωάννη εκλέγεται
Ταχυδρόμος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τζιαβάρα- Αποστόλου Μαρία του Αναστασίου

Τζιαβάρα- Αποστόλου Μαρία του Αναστασίου
Καθηγήτρια Αγγλικών
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τσιλιγκερίδης Νικόλαος του Ηλία

Τσιλιγκερίδης Νικόλαος του Ηλία
Οικονομολόγος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τσιτλακίδης Αλέξανδρος του Κυριάκου

Τσιτλακίδης Αλέξανδρος του Κυριάκου
Τεχνολόγος Γεωπονίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Φανιάδης Φώτιος του Χαραλάμπους

Φανιάδης Φώτιος του Χαραλάμπους
Έμπορος Γεωργικών Εφοδίων
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Αγγελοχωρίου

Μίγγα Μαρία του Χρήστου

Μίγγα Μαρία του Χρήστου
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μιχαηλίδης Συμεών του Ξενοφώντος

Μιχαηλίδης Συμεών του Ξενοφώντος
Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Νησιώτη-Χατζηκαλλινικίδου Πετρούλα του Χρήστου  εκλέγεται

Νησιώτη-Χατζηκαλλινικίδου Πετρούλα του Χρήστου εκλέγεται
Νοσηλεύτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Παπαϊωάννου Αθανάσιος του Μάρκου

Παπαϊωάννου Αθανάσιος του Μάρκου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Αρκοχωρίου

Γκαντού Ανθία του Δημητρίου  εκλέγεται

Γκαντού Ανθία του Δημητρίου εκλέγεται
Περιβαλλοντολόγος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Θεοδωροπούλου Ευσταθία του Σταύρου

Θεοδωροπούλου Ευσταθία του Σταύρου
Νοσηλεύτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Νάτσιος Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου

Νάτσιος Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
Γεωργός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τσιώτσιου - Κουρκούτα Βασιλική του Θεολόγη

Τσιώτσιου - Κουρκούτα Βασιλική του Θεολόγη
Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Γιαννακοχωρίου

Κελεσίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη  εκλέγεται

Κελεσίδης Κωνσταντίνος του Ιωάννη εκλέγεται
Οινοποιός-Βιοκαλλιεργιτής
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μισιρλίδης  Στυλιανός του Γεωργίου

Μισιρλίδης Στυλιανός του Γεωργίου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τράιου Ειρήνη του Θωμά

Τράιου Ειρήνη του Θωμά
Aγρότισσα
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Φανιάδης Θεόδωρος του Φωτίου

Φανιάδης Θεόδωρος του Φωτίου
Υπάλληλος ΔΕΗ

Τοπική Κοινότητα Επισκοπής

Γκούμα- Λύτη Χρυσάνθη του Νικολάου

Γκούμα- Λύτη Χρυσάνθη του Νικολάου
Νοσηλεύτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κυριακίδου Ιουλία του Βασιλείου

Κυριακίδου Ιουλία του Βασιλείου
Συνταξιούχος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Προφυλλίδης Ιωάννης του Σταύρου  εκλέγεται

Προφυλλίδης Ιωάννης του Σταύρου εκλέγεται
Εργολάβος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τρύφων - Μαλτανίδου Αφροδίτη του Κωνσταντίνου

Τρύφων - Μαλτανίδου Αφροδίτη του Κωνσταντίνου
Διοίκηση Επιχειρήσεων
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ζερβοχωρίου

Γαϊτανίδης Αναστάσιος του Αριστοτέλη

Γαϊτανίδης Αναστάσιος του Αριστοτέλη
Υδρονομέας ΤΟΕΒ
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Γαϊτανίδης Θεόφιλος του Ιωάννη  εκλέγεται

Γαϊτανίδης Θεόφιλος του Ιωάννη εκλέγεται
Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Ζοροΐδου Μαρίνα του Ισίδωρου

Ζοροΐδου Μαρίνα του Ισίδωρου
Ιδιωτική Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τροχίδης Αναστάσιος του Προδρόμου

Τροχίδης Αναστάσιος του Προδρόμου
Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Λευκαδίων

Ανδρεανίδου Μαρία του Γεωργίου

Ανδρεανίδου Μαρία του Γεωργίου
Κομμώτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Γκοργκάτζε Όλεγκ του Σότα

Γκοργκάτζε Όλεγκ του Σότα
Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Ζαχαρίδης Αλέξιος του Θεόδωρου

Ζαχαρίδης Αλέξιος του Θεόδωρου
Ιδιωτικός Υπάλληλος
Μουστακίδης Θεόδωρος του Παύλου

Μουστακίδης Θεόδωρος του Παύλου
Μαραγκός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Μαρίνας

Γκότσης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Γκότσης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Δουλγερίδης Κωνσταντίνος του Ευστάθιου

Δουλγερίδης Κωνσταντίνος του Ευστάθιου
Έμπορος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Τουμαράς Γεώργιος του Ιωάννη  εκλέγεται

Τουμαράς Γεώργιος του Ιωάννη εκλέγεται
Αγρότης
Τσέρτοβα-Γαβριηλίδου Σβετλάνα του Ανατόλη

Τσέρτοβα-Γαβριηλίδου Σβετλάνα του Ανατόλη
Εργάτρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Μονοσπίτων

Δήμου Στέλλα του Κωνσταντίνου

Δήμου Στέλλα του Κωνσταντίνου
Οικονομολόγος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Ζιάκα Βασιλική του Φιλίππου

Ζιάκα Βασιλική του Φιλίππου
Επιπλοποιός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μίλης Βασίλειος του Νικολάου

Μίλης Βασίλειος του Νικολάου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μίλης Σωτήριος του Δημητρίου

Μίλης Σωτήριος του Δημητρίου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Πολυπλατάνου

Δουλγερίδης Μάριος του Δημητρίου

Δουλγερίδης Μάριος του Δημητρίου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κουντουνιώτης Δημήτριος του Αντωνίου

Κουντουνιώτης Δημήτριος του Αντωνίου
Βιοτέχνης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Νάστου Αρετή του Ευάγγελου

Νάστου Αρετή του Ευάγγελου
Φοιτήτρια Νοσηλευτικής
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πρόιος Ιωάννης του Σωτηρίου  εκλέγεται

Πρόιος Ιωάννης του Σωτηρίου εκλέγεται
Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ροδοχωρίου

Γεωργιάδης Χαράλαμπος του Ιωάννη

Γεωργιάδης Χαράλαμπος του Ιωάννη
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Κιαγχίδης Κωνσταντίνος του Βασίλειου  εκλέγεται

Κιαγχίδης Κωνσταντίνος του Βασίλειου εκλέγεται
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Μιχαηλίδου Σοφία του Κωνσταντίνου

Μιχαηλίδου Σοφία του Κωνσταντίνου
Εκπαιδεύτρια Σκύλων
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Πουλτίδης Γεώργιος του Ευστάθιου

Πουλτίδης Γεώργιος του Ευστάθιου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Στενημάχου

Γκίτκος Μιχαήλ του Ελευθερίου

Γκίτκος Μιχαήλ του Ελευθερίου
Μουσικός
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Καζίλης Νικόλαος του Βασίλειου

Καζίλης Νικόλαος του Βασίλειου
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ
Παπαλεξίου – Σεριάδου Χρυσούλα του Χαραλάμπους

Παπαλεξίου – Σεριάδου Χρυσούλα του Χαραλάμπους
Αγρότισσα
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Χαραλαμπίδου Ελπίδα του Χαραλάμπους

Χαραλαμπίδου Ελπίδα του Χαραλάμπους
Φιλόλογος
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Χαρίεσσας

Διτσόλα Αικατερίνη του Κωνσταντίνου

Διτσόλα Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
Λογίστρια
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Λαζαρίδου – Παπαθεοδώρου Άννα του Θεοχάρη  εκλέγεται

Λαζαρίδου – Παπαθεοδώρου Άννα του Θεοχάρη εκλέγεται
Τεχνολόγος Γεωπονίας
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Σιδηρόπουλος Χρήστος του Ιωάννη

Σιδηρόπουλος Χρήστος του Ιωάννη
Αγρότης
Τραψιώτης Δημήτριος του Πάσχου

Τραψιώτης Δημήτριος του Πάσχου
Αγρότης
ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
  • Υποψήφιοι
Προγραμματικές θέσεις της Ενωτικής Κίνησης Πολιτών